Wykonywanie oprogramowania i uruchamianie sterowników
Konfigurowanie sieci przemysłowych i telemetria
Dostarczanie i wdrażanie gotowych szaf sterowniczych
Parametryzacja urządzeń, testowanie sygnałów I/O
Dbałość o bezpieczeństwo i efektywność instalacji
Projektowanie systemów automatyki dla AKPiA
Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 04 Slider 05 Slider 06
Misja

iStock_000010948438XSmallPriorytety jakimi się kierujemy to przede wszystkim zaspokajanie potrzeb naszych klientów w dziedzinie automatyki przemysłowej i budowlanej.  Pragniemy by praca naszej firmy prowadziła do rozwijania tego segmentu rynku.


Doradzając i dostarczając oprogramowanie komputerowe chcemy, aby proponowane przez nas rozwiązania były profesjonalne a jednocześnie proste i czytelne w obsłudze.  Naszym atutem jest to, że  powierzone zadania prowadzimy od fazy projektu do pełnej realizacji. Znamy każdy szczegół , a jednocześnie mamy szerszy ogląd danej sprawy i nabywamy kompetencje na kilku obszarach jednocześnie.

Nasza atrakcyjność wynika także z faktu, że w Polsce jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmujących się wykonywaniem podobnych zleceń. Szanujemy naszych pracowników, doceniamy kapitał wiedzy i doświadczenia, który nabyli w naszej firmie. Staramy się również umożliwić jego pomnażanie jak i zdobywanie nowych doświadczeń. Stawiamy na samodzielność i niezależność naszych pracowników. W relacjach z klientami nie jesteśmy nastawieni na szybki zarobek, ale na podtrzymywanie stałych więzi biznesowych. Szukamy nowych rozwiązań i nowych obszarów. Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Ambitnie patrzymy w przyszłość. Wytrwale pracujemy na jedno z wiodących miejsc na polskim rynku automatycznym.